باشگاه یزدان مهر

: : سه شنبه 16 خرداد 1402

قدم به قدم بسوی رویاها

قدم به قدم بسوی رویاها

به قلم هادی عطارها


دیروز باشگاه یزدان مهر میزبان استاد مجید جلالی بود. یک روز عالی که صبح آقای جلالی به جلسه با مربیان باشگاه آمد، عصر با بازیکنان یزدان مهر تمرین کرد و شب باحضور ایشان از اسپانسر جدید باشگاه در سال ۹۸ رونمایی شد.


آقای جلالی گزارش کامل باشگاه را با سالنامه و پاورپوینت مشاهده کرد، تمرین بچه ها را دید و با آنها در کلاس تئوری گپ زد، با مربیان باشگاه صحبت کرد و از برنامه های تمرین آگاه شد و پس از تکمیل شدن  اطلاعاتش از یزدان مهر شب در جلسه با رییس هییت فوتبال گفت: 

"من همه باشگاه های فوتبال ایران را دیده ام اما یزدان مهر یک باشگاه منحصر به فرد در ایران است."


بعداز آن در جلسه با حامیان یزدان مهر در هتل صفاییه گفت:

"من بخاطر فوتبال در هفت استان کشور زندگی کرده ام و مربیگری باشگاه های متعددی را به عهده داشته ام اما استعدادی که امروز از بچه های ۱۲ و ۱۳ ساله یزدان مهر دیدم در کشور کم نظیر است و مشخص است با آنها کار اصولی انجام شده است. من استعدادهایی را امروز در یزد دیدم که در خوزستان ندیده بودم"


استاد جلالی در جمع بازیکنان یزدان مهر  به آنها تبریک گفت که در چنین باشگاهی کار می کنند و از آنها خواست قدر این موقعیت را بدانند.


شنیدن این حرف ها از زبان کسی که یکی از برندهای علمی فوتبال کشور است و سالها در فوتبال ایران به خوشنامی کار کرده است، برای ما بسیار شیرین بود. قطعا کلام مجید جلالی در فوتبال بسیار نافذتر از دیگران است و مخاطب با توجه به سابقه ذهنی که از او دارد این جملات را بیشتر درک می کند.


استاد مجید جلالی حالا یکی از یاران اصلی یزدان مهر است که می تواند کمک های بزرگی برای موفقیت آن بکند.


چهارشنبه ۹۸.۶.۲۷ روز مهمی در تاریخ یزدان مهر رقم خورد.

یک گام بلند برای رسیدن به رویاهای همه مان...

حامیان یزدان مهر