باشگاه یزدان مهر

: : سه شنبه 16 خرداد 1402

درخشش نونهالان یزدان مهر در اولین تجربه خود در مسابقات کشوری.

  • صفحه اصلی
  • درخشش نونهالان یزدان مهر در اولین تجربه خود در مسابقات کشوری.
درخشش نونهالان یزدان مهر در اولین تجربه خود در مسابقات کشوری.

درخشش نونهالان یزدان مهر در اولین تجربه خود در مسابقات کشوری.

یزدان مهر در عین شایستگی از صعود بازماند

تیم  یزدان مهر پس از قهرمانی در مسابقات نونهالان شهرستان یزد در لیگ مناطق کشور حضور یافت و در مرحله اول این مسابقات در گروهی بسیار دشوار با تیم های نونهالان پارس جنوبی جم ، فریس اهواز(قهرمان استان خوزستان)، موج خورموج(قهرمان استان بوشهر)، علمدار بندرعباس(قهرمان استان هرمزگان) و ستارگان (قهرمان استان فارس) هم گروه شد.

این رقابت ها به مدت 7  روز به صورت متمرکز در شهرستان جم استان بوشهر به میزبانی باشگاه پارس جنوبی برگزار گردید و تیم یزدان مهر در پایان با دو برد، یک مساوی ، دو باخت  و کسب 7  امتیاز پس از تیم های پارس جنوبی جم با 10  امتیاز و علمدار بندرعباس با 8  امتیاز در رتبه سوم جدول قرار گرفت . و چون دو تیم صعود می کردند در اولین تجربه خود در مسابقات نونهالان مناطق کشور تنها با اختلاف یک امتیاز از صعود به دور بعد باز ماند.


نتایج عملکرد یزدان مهر در این تورنمنت

1)یزدان‌مهر 1 - بندرعباس 3

جمعه ۹۸.۱۱.۲۵

ساعت ۱۰ 

گل: معراج محمدی ۶۵


ارنج یزدان‌مهر: 

ابوالفضل عباسپور . محمدرضا بهرامی (سجاد خبیری) . حسن حسن‌پور (امیرمحمد سلمانی) . یاسر جاویدی . سالار نیریان . محمد میرعبدالهی . مهدی کریمی . امیرمحمد دهقانی (محمود مرشدیان) . طاها شیخعلیشاهی .  متین میرزازاده . امیررضا علیزاده (معراج محمدی)
2)یزدان‌مهر 1 - پارس‌جنوبی‌جم 3

شنبه ۹۸.۱۱.۲۶

ساعت 14

گل: طاها شیخعلیشاهی ۵۰


ارنج یزدان‌مهر: 

ابوالفضل عباسپور . محمدرضا بهرامی (علیرضا جلالی) . حسن حسن‌پور . یاسر جاویدی . سالار نیریان . محمد میرعبدالهی (معراج محمدی) . مهدی کریمی . محمدرضا عزیزی (امیرمحمد دهقانی) . محمود مرشدیان  (طاها شیخعلیشاهی) .  امیرمحمد سلمانی (متین میرزازاده) . عرفان احمدی (امیررضا علیزاده)


_ نکته   امیدوارکننده بازی آن بود که یزدان‌مهر یک گل به ثمر رساند و چندین موقعیت گلزنی را دقیقا روی تاکتیک خود به دست آورد که با بدشانسی به هدر رفت.
3) یزدان‌مهر 0 - قهرمان استان فارس 0

دوشنبه ۹۸.۱۱.۲۸

ساعت ۱۰ صبح

ارنج یزدان‌مهر: 

ابوالفضل عباسپور . محمدرضا بهرامی (حسام حایری زاده) . حسن حسن‌پور . یاسر جاویدی . سالار نیریان . محمد میرعبدالهی (معراج محمدی) . مهدی کریمی . علیرضا جلالی (امیرمحمد دهقانی) . محمود مرشدیان  (امیررضا علیزاده) .  طاها شیخعلیشاهی .  متین میرزازاده


_در این بازی ترس و استرس روزهای اول در ساق‌های بازیکنان دیده نمی‌شد و بازی به مراتب روان‌تری نسبت به بازی‌های قبل ارائه کردند که با خوش‌شانسی حریف توپ‌های ما به گل ختم نشد.

بازیکنان حریف که بعضا بالای ۱۸۰ سانتیمتر قد داشتند، اسیر تکنیک و پاسکاری بازیکنان یزدان‌مهر می‌شدند که قد تعدادی از آنها به شماره پیراهن بازیکنان فارس نمی‌رسید و شائبه صغرسنی این بازیکنان را به ذهن متبادر می‌کرد.
4) یزدان‌مهر  2 - قهرمان استان بوشهر 1

سه‌شنبه ۹۸.۱۱.۲۹

ساعت ۱۲

گل‌ها: متین میرزازاده ۱۸ . سید طاها شیخعلیشاهی ۷۸


ارنج یزدان‌مهر:

 ابوالفضل عباسپور . محمدرضا عزیزی (محمدرضا بهرامی) . حسن حسن‌پور . یاسر جاویدی . سالار نیریان . محمد میرعبدالهی . مهدی کریمی . علیرضا جلالی (سید طاها شیخعلیشاهی) . عرفان احمدی (طاها خانی)(معراج محمدی) . امیرمحمد سلمانی


_ قهرمان بوشهر تا قبل از امروز تیم دوم جدول بوده و از شانس بالایی برای صعود برخوردار بود اما یزدان‌مهر تمام معادلات جدول را با پیروزی برابر این تیم بهم ریخت.
5) یزدان‌مهر  2 - قهرمان استان خوزستان 0

چهارشنبه ۹۸.۱۱.۳۰

ساعت ۱۲

گل‌ها: امیررضا علیزاده ۶۵ . امیرمحمد دهقانی ۷۵


ارنج یزدان‌مهر: 

ابوالفضل عباسپور . محمدرضا بهرامی . حسن حسن‌پور . یاسر جاویدی . سالار نیریان . محمد میرعبدالهی . مهدی کریمی . علیرضا جلالی (امیررضا علیزاده) . سید طاها شیخعلیشاهی . امیرمحمد دهقانی (معراج فلاحی) . متین میرزازاده (امیرمحمد سلمانی)_ یزدان‌مهر بازی به بازی بهتر شد، بازی به بازی این تیم به خودباوری رسید و همانطور که پیش از مسابقات گفته بودیم تنها نقطه ضعف بازیکنان ما کم تجربگی آنها در لیگ کشور بود. یزدان‌مهر بهترین تیم این مسابقات از لحاظ فوتبالی بود و موفق شد در بازی آخر خود تیم بسیار خوب فریس اهواز که قهرمان استان خوزستان بود را با اقتدار شکست دهد. نیمه اول یزدان‌مهر میدان‌دار بازی بود و با دفاع منطقی حملات حریف را کنترل کرد. نیمه دوم داور به اشتباه یک ضربه پنالتی برای اهواز گرفت که بازیکن این تیم موفق به گلزنی نشد. در دقیقه ۶۵ امیررضا علیزاده بازیکن تعویضی ما گل اول بازی را روی کار تاکتیکی به ثمر رساند و ۱۰ دقیقه بعد امیرمحمد دهقانی روی یک ضربه ایستگاهی تماشایی حساب کار را دو بر صفر کرد. پس از این گل تیم اهواز کاملا از گسیخته بازی را ادامه داد و خوش‌شانس بود که گل‌های بعدی را دریافت نکرد._نکته قابل توجه اینکه رفتار و فرهنگ بازیکنان نونهال یزدان مهر به همراه عملکرد فنی و نتایجی که به عنوان یک تیم تازه وارد به مسابقات کشوری کسب کرد باعث شد تا مسوولین برگزاری بازی ها و نیز مربیان سایر تیم ها لب به تحسین گشودند

در پایان این مسابقات ابوالفضل عباسپور دروازبان تیم یزدان مهر به عنوان فنی ترین بازیکن تیم یزدان مهر معرفی شد

حامیان یزدان مهر