باشگاه یزدان مهر

: : سه شنبه 16 خرداد 1402

اعلام نتایج تست‌های فنی باشگاه

اعلام نتایج تست‌های فنی باشگاه

 اعلام نتایج تست‌های فنی باشگاهپانزدهم و شانزدهم مردادماه و پس از دو هفته که از شروع تمرینات گذشته بود، مرحله اول تست‌های فنی بازیکنان یزدان‌مهر در سه کلاس آکادمی مهارت، تیم نونهالان زیر سیزده سال و تیم نونهالان زیر پانزده سال برگزار شد.


هدف از این تست‌ها ارزیابی سطح تکنیکی و جسمانی بازیکنان پس از وقفه طولانی مدت در تمرینات به دلیل شیوع ویروس کرونا بود. این آزمون‌‌ها شامل، تست روپایی در مدت یک دقیقه، تست سرعت سی متر بدون توپ، تست سرعت سی متر با توپ و تست دریبلینگ بود.


طبیعی است که سطح عمومی این کلاس نسبت به قبل از تعطیلی تمرینات پایین‌تر آمده باشد. بازیکنان عزیز می‌توانند نتایج تست‌های خود را مشاهده کرده و خود را با سایر هم تیمی‌ها مقایسه نمایند تا هرچه زودتر نقاط ضعف‌شان را برطرف نموده و به شرایط ایده‌آل نزدیک شوند.
توضیح جدول؛ روبروی نام بازیکن نتایج چهار تست ثبت شده است.

برای هر تست، عدد بالا رکورد بازیکن و عدد پایین رتبه بازیکن در بین همکلاسی‌هاست.


خانه‌های جدول برای هر تست، رنگی شده است که نشان دهنده وضعیت بازیکن در آن آزمون می‌باشد.


 رنگ آبی فیروزه‌ای یعنی بازیکن در این تست ممتاز بوده است


 رنگ سبز یعنی، عملکرد بازیکن در این تست خوب بوده است


 رنگ زرد یعنی، بازیکن در این تست نیاز به تمرین بیشتر دارد


 رنگ قرمز یعنی بازیکن در این تست ضعیف بوده استپی‌نوشت۲: بازیکنان عزیز نگران نتایج تست‌های مرحله اول  نباشند چون بازیکنی برای ضعیف بودن عملکرد در این مرحله از آزمون‌ها، خط نخواهد خورد. مرحله بعدی آزمون در شهریورماه برگزار خواهد شد و اگر بازیکنی نتواند وضعیت فنی خود را بهبود بخشد، احتمال خط خوردن در آن زمان وجود خواهد داشت.www.fcyazdanmehr.com


@fcyazdanmehr

حامیان یزدان مهر