باشگاه یزدان مهر

: : دوشنبه 15 خرداد 1402

آری، به اتفاق جهان می توان گرفت

آری، به اتفاق جهان می توان گرفت

به قلم هادی عطارها


بازی با سپاهان دو روز خاطره انگیز را برای همه ما رقم زد. دو روز از فوتبال لذت بردیم، دو روز حال مان خوبِ خوب بود، بچه های مان ذوق زده و پر هیجان بودند، پدر و مادرها از شادی بچه ها شاد بودند و با هر حرکت بازیکنان درون زمین روی سکوها موجی از شور و نشاط به جریان می افتاد. 


این است فوتبال، جادوی هزاره جدید. زیباترین تصویری که در این روز دیدیم مشارکت خانواده ها در برگزاری هرچه باشکوه تر این جشن فوتبالی بود.


میخواهیم تشکر کنیم از همه خانواده ها که با حضورشان به این فستیوال رنگ و لعاب زندگی بخشیدند.


همه گوشه ای از کار را گرفتیم تا دو روز بچه ها با فوتبال حال کنند. تا دو روز بچه ها شاد باشند، گل بزنند، دنبال توپ بدوند و از فوتبال سرمست شوند. حتما همه آنها این شب ها در خانه و مهمانی از اتفاقات این فستیوال حرف می زدند و حتما شما از دیدن شوق و ذوق شان حسابی کیف کردید. این تازه اول راه است، این بازی برای همیشه در لوح دل و جان این بچه ها حک خواهد شد و تا وقتی که زنده هستند از این مسابقه یاد خواهند کرد و از آن خواهند گفت. 


ممنونیم از همه شما که اینقدر خوبید. احساس می کنم باید عادل فردوسی پور الان اینجا باشد و مثل بازی ایران و آرژانتین بگوید: چقدر خوبیم ما 


خوش بحال ما که عضو باشگاه مردمی یزدان مهر هستیم که مردم، این باشگاه را متعلق به خودشان می دانند و اهداف آن را باور کرده اند و کنارش ایستاده اند.


حامیان یزدان مهر